Ön Arka Dantel Bel Saten String Gallipoli 2802

Ön Arka Dantel Bel Saten String Gallipoli 2802
Gallipoli 2019 Koleksiyon: Ön Arka Dantel Bel Saten String Gallipoli 2802

Bayanlar güzel görmenin yanında rahat görünmek ve rahat hissetmek isterler. Bu kapsamda Bayan Külot kategorisinde beğeninize sunduğumuz String Külotlarda Gallipoli markasının Ön Arka Dantel Bel Saten String Gallipoli 2802 ürününü önermekteyiz. Çünkü gerek hafiflik, gerekse de giyilen dış elbiselerden belli olmayışı ve kullanılan malzemeler ile String Külotlar arasında farklı bir yerde bulunmaktadır.


Ön ve arka dantel, bel saten string
İçerik: 82% Polyamide 18% Elastan

Gallipoli markası özellikle ülkemizde büyük beğeni ile tercih edilen bir iç çamaşırı üreticisi markasıdır. Gerek ürünlerindeki kalite ve gerekse de benimsedikleri müşteri memnuniyeti esasları sayesinde bayanlar tarafından daha çok rağbet görecektir. Gallipoli markasının Ön Arka Dantel Bel Saten String Gallipoli 2802 model Bayan String Külotlarını en iyi ve en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulabilirsiniz.

S bedeni\bedenleri bulunan bu String Külot, Vişne renk seçeneklerine sahip.Gallipoli 2802 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Ön Arka Dantel Bel Saten String Gallipoli 2802 ürünü faturada "Gallipoli 2802" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.