Open Shoulder Mini Dress - Omzu Açık Simli Kokteyl Elbisesi

Open Shoulder Mini Dress - Omzu Açık Simli Kokteyl Elbisesi

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Asimetrik kesim, simli velvet omuz askılı süper mini gece elbisesi.

Standart Beden S/M Bedenler İçindir.


Bu sebeple Open Shoulder Mini Dress - Omzu Açık Simli Kokteyl Elbisesi modeli bayanların beğenisini kazanmış RedHotBest markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen RedHotBest markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Open Shoulder Mini Dress - Omzu Açık Simli Kokteyl Elbisesi modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Open Shoulder Mini Dress - Omzu Açık Simli Kokteyl Elbisesi modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, Siyah renk seçeneklerine sahip.RedHotBest RHB201089 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
68.63 TL   %26
50,83 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün