Open Shoulder Mini Dress - Omzu Açık Simli Kokteyl Elbisesi

Open Shoulder Mini Dress - Omzu Açık Simli Kokteyl Elbisesi
RedHotBest 2018 Koleksiyon: Open Shoulder Mini Dress - Omzu Açık Simli Kokteyl Elbisesi

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Asimetrik kesim, simli velvet omuz askılı süper mini gece elbisesi.

Standart Beden S/M Bedenler İçindir.


Bu sebeple Open Shoulder Mini Dress - Omzu Açık Simli Kokteyl Elbisesi modeli bayanların beğenisini kazanmış RedHotBest markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen RedHotBest markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Open Shoulder Mini Dress - Omzu Açık Simli Kokteyl Elbisesi modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Open Shoulder Mini Dress - Omzu Açık Simli Kokteyl Elbisesi modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, Siyah renk seçeneklerine sahip.RedHotBest RHB201089 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Open Shoulder Mini Dress - Omzu Açık Simli Kokteyl Elbisesi ürünü faturada "RedHotBest RHB201089" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.