Orkide 2020 Koleksiyon: Orkide Cahide Dantelli Gecelik

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında Orkide markasının Orkide Cahide Dantelli Gecelik ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Orkide markasının tasarımları, hem de Orkide markasının ürün kalitesi size Orkide Cahide Dantelli Gecelik ürününü önermemizi sağlamaktadır.Orkide markası bu Orkide Cahide Dantelli Gecelik model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Siyah, Ekru, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Orkide Cahide Dantelli Gecelik için, M-38, S-36, L-40 bedenleri bulunmaktadır.Orkide CAHIDE Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Orkide Cahide Dantelli Gecelik ürünü faturada "Orkide CAHIDE" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.