90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Orkide Dantelli Dolgusuz Sütyen Külot Takım 7650

Orkide Dantelli Dolgusuz Sütyen Külot Takım 7650

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


DESTEKSİZ ÜRÜN
SÜTYEN TAKIM
% 80 NAYLON % 20 ELASTAN
 
 

Bayanların beğenisini kazanmış olan Orkide markasının bu Orkide Dantelli Dolgusuz Sütyen Külot Takım 7650 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Orkide markasının Orkide Dantelli Dolgusuz Sütyen Külot Takım 7650 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Orkide Dantelli Dolgusuz Sütyen Külot Takım 7650 için, bedenleri bulunmaktadır.Orkide 7650 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Orkide Dantelli Dolgusuz Sütyen Külot Takım 7650 ürünü faturada "Orkide 7650" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi