Orkide Dolgulu Sütyen Külot Takım Lusy (jartiyersiz)

Orkide Dolgulu Sütyen Külot Takım Lusy (jartiyersiz)
Orkide 2018 Koleksiyon: Orkide Dolgulu Sütyen Külot Takım Lusy (jartiyersiz)

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Orkide markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Orkide Dolgulu Sütyen Külot Takım Lusy (jartiyersiz) modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Orkide markasının Orkide Dolgulu Sütyen Külot Takım Lusy (jartiyersiz) modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


DİKKAT: Nu ürün jartiyersiz olarak gönderilmektedir. Jartiyerli olanı için lütfen tıklayınız


Somon, Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Orkide Dolgulu Sütyen Külot Takım Lusy (jartiyersiz) için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Orkide LUSY Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Orkide Dolgulu Sütyen Külot Takım Lusy (jartiyersiz) ürünü faturada "Orkide LUSY" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.