Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

% 80 NAYLON % 20 ELASTAN

DESTEKLİ ÜRÜN
PUSH UP
STRAPLES JARTİER TAKIM
B KAP
 

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Orkide markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Orkide markasının Orkide Jartiyerli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Catarine ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Orkide Jartiyerli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Catarine modeli olsun gerekse de Orkide markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip Orkide Jartiyerli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Catarine, renk seçeneklerine sahip.Orkide CATARINE Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Orkide Jartiyerli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Catarine ürünü faturada "Orkide CATARINE" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.