Orkide 2017 Koleksiyon: Orkide Jartiyerli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Caprice

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Orkide markasının bu Orkide Jartiyerli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Caprice Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Orkide markasının Orkide Jartiyerli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Caprice modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Pembe renk seçeneği\seçenekleri sunan Orkide Jartiyerli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Caprice için, 85B bedenleri bulunmaktadır.Orkide CAPRICE Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Orkide Jartiyerli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Caprice ürünü faturada "Orkide CAPRICE" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.