90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Orkide Jartiyerli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Emmy

Orkide Jartiyerli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Emmy

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Desteksiz Üründür.
Jartier Takım Üründür.
%80 Naylon % 20 Elastan
 

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Orkide markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Orkide markasının Orkide Jartiyerli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Emmy ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Orkide Jartiyerli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Emmy modeli olsun gerekse de Orkide markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip Orkide Jartiyerli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Emmy, renk seçeneklerine sahip.Orkide EMMY Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Orkide Jartiyerli Dolgusuz Sütyen Külot Çorap Takım Emmy ürünü faturada "Orkide EMMY" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-