Orkide Straples Dolgusuz Sütyen Külot Takım 4060

Orkide Straples Dolgusuz Sütyen Külot Takım 4060
Orkide 2019 Koleksiyon: Orkide Straples Dolgusuz Sütyen Külot Takım 4060

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Orkide markasının bu Orkide Straples Dolgusuz Sütyen Külot Takım 4060 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Orkide markasının Orkide Straples Dolgusuz Sütyen Külot Takım 4060 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah, Ekru, Pembe renk seçeneği\seçenekleri sunan Orkide Straples Dolgusuz Sütyen Külot Takım 4060 için, 75B, 80B, 85B, 90B, 95B bedenleri bulunmaktadır.Orkide 4060 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Orkide Straples Dolgusuz Sütyen Külot Takım 4060 ürünü faturada "Orkide 4060" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.