Pamuk Elatan Dantelli Kaşkorse Erdem 2116 - Tekli

Pamuk Elatan Dantelli Kaşkorse Erdem 2116 - Tekli

2019 Erdem Bayan Atlet

33.27 TL   %23
25.60 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-XL
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Erdem 2019 Koleksiyon: Pamuk Elatan Dantelli Kaşkorse Erdem 2116 - Tekli

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.Özellikle Erdem markasına ait Pamuk Elatan Dantelli Kaşkorse Erdem 2116 - Tekli ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Erdem markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Pamuk Elatan Dantelli Kaşkorse Erdem 2116 - Tekli Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Beyaz renk seçeneği\seçenekleri sunan Pamuk Elatan Dantelli Kaşkorse Erdem 2116 - Tekli için, XL bedenleri bulunmaktadır.Erdem Tekli2116 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pamuk Elatan Dantelli Kaşkorse Erdem 2116 - Tekli ürünü faturada "Erdem Tekli2116" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.