Hamile bayanlar için özel olarak tasarlanan en yeni çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Penti 9 Ay 10 Gün Külotlu Çorap 57 Ten - (3'lü Paket)

Hamile bayanlara özel ince külotlu çorap. Anatomik ön paneli ile konforlu ve sağlıklı bir hamile çorabıdır. Bacağı ince, mat, burnu ve külodu dayanıklıdır.

Kalınlık: İnce
Desen: Düz
Denye: 15 Denye
Parlaklık: Mat
Malzeme: %81 Naylon %18 Elastan %1 Pamuk
Hamile çorapları özel kumaşlarla tasarlanmıştır. Özellikle organik kumaşlar kullanılarak üretilen hamile çorapları terletmez ve vücudunuza hava aldırarak sağlıklı bir hamilelik geçirmenizi sağlar. Penti iç giyim hamile, lohusa çorapları, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Penti 9 Ay 10 Gün Külotlu Çorap 57 Ten - (3'lü Paket) modeli, hamile ve lohusa kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Penti iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Hamile Çorap için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Penti PCDP282K09SK-57 Hamile/Lohusa tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Penti 9 Ay 10 Gün Külotlu Çorap 57 Ten - (3'lü Paket) ürünü faturada "Penti PCDP282K09SK-57" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.