Penti Çocuk Diana Külotlu Çorap 21 Vanilya

Penti Çocuk Diana Külotlu Çorap 21 Vanilya

Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk Çorap kategorisi altında Kız Çocuk Külotlu Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


Üzerindeki zarif kurdele desenleri ile özel günlerinizde ince Elbise ve eteklerinizle kombinleyebileceğiniz bu şık külotlu çorabın anneler için olanından da alıp anne-kız uyumu yakalayabilirsiniz! 20 denye inceliğindeki Diana külotlu çorabın beyaz, vanily< [...]

Penti markasının Kız Çocuk Külotlu Çorapları arasında bulunan Penti Çocuk Diana Külotlu Çorap 21 Vanilya modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk Çorap ürünüdür. Çünkü Penti markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Penti Çocuk Diana Külotlu Çorap 21 Vanilya ürünü Kız Çocuk Külotlu Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Penti Çocuk Diana Külotlu Çorap 21 Vanilya için, bedenleri bulunmaktadır.Penti PCDPDNAG11IY-21 Kız Çocuk Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-