Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk Çorap kategorisi altında Kız Çocuk Külotlu Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


Pamuklu, sıcak tutan ve yumuşak bir yapıya sahip olan Ekstra Pamuklu külotlu çorabı, geniş renk yelpazesi sayesinde birçok farklı renkteki kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz. Günlük olarak veya okula giderken rahatlıkla kullanabileceğiniz çorabınızın 2
Kalınlık: Kalın
Desen: Düz
Denye: 90
Parlaklık: Mat
Malzeme: %50 Pamuk %44 Naylon %6 Elastan

Penti markasının Kız Çocuk Külotlu Çorapları arasında bulunan Penti Çocuk Ekstra Koton Külotlu Çorap 10 Beyaz modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk Çorap ürünüdür. Çünkü Penti markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Penti Çocuk Ekstra Koton Külotlu Çorap 10 Beyaz ürünü Kız Çocuk Külotlu Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Penti Çocuk Ekstra Koton Külotlu Çorap 10 Beyaz için, bedenleri bulunmaktadır.Penti PCPA123G0000-10 Kız Çocuk Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Penti Çocuk Ekstra Koton Külotlu Çorap 10 Beyaz ürünü faturada "Penti PCPA123G0000-10" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.