Penti Çocuk Eva Külotlu Çorap 10 Beyaz

Penti Çocuk Eva Külotlu Çorap 10 Beyaz

Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk Çorap kategorisi altında Kız Çocuk Külotlu Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


Üzerindeki zarif çiçek desenleri ile özel günlerinizde yazlık Elbise ve şortlarınızla kombinleyebileceğiniz bu şık külotlu çorabın inceliği 20 denyedir. Eva külotlu çorabın beyaz, vanilya, pembe ve kırmızı renklerinde, 2-3 yaştan, 11-13 yaşa kadar beden s< [...]

Penti markasının Kız Çocuk Külotlu Çorapları arasında bulunan Penti Çocuk Eva Külotlu Çorap 10 Beyaz modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk Çorap ürünüdür. Çünkü Penti markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Penti Çocuk Eva Külotlu Çorap 10 Beyaz ürünü Kız Çocuk Külotlu Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Penti Çocuk Eva Külotlu Çorap 10 Beyaz için, bedenleri bulunmaktadır.Penti PCDPEVAG11IY-10 Kız Çocuk Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-