Penti Çocuk Kalp File Külotlu Çorap 10 Beyaz

Penti Çocuk Kalp File Külotlu Çorap 10 Beyaz

Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk Çorap kategorisi altında Kız Çocuk Külotlu Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


Esnek yapısı ile şıklığın yanında rahatlık da sunan Kalp file külotlu çorap, özellikle tütü etek ve Elbiselerinizle hoş bir kombin olacaktır. Külotlu çorap giyerken sıkılanlarımız için ideal bir seçenek olan bu çorabın beyaz, vanilya, kırmızı ve pembe ren< [...]

Penti markasının Kız Çocuk Külotlu Çorapları arasında bulunan Penti Çocuk Kalp File Külotlu Çorap 10 Beyaz modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk Çorap ürünüdür. Çünkü Penti markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Penti Çocuk Kalp File Külotlu Çorap 10 Beyaz ürünü Kız Çocuk Külotlu Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Penti Çocuk Kalp File Külotlu Çorap 10 Beyaz için, bedenleri bulunmaktadır.Penti PCFKALPG09IY-10 Kız Çocuk Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-