Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk Çorap kategorisi altında Kız Çocuk Külotlu Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


Birbirinden farklı bacak desenleriyle sıradışı olduğu kadar, 30 denye inceliğiyle şıklığından da ödün vermeyen bu çorap etek ve elbiselerinizle hoş bir uyum sağlayacaktır.Lolipop külotlu çorabın beyaz, vanilya ve mercan renklerinde,2-3 yaştan, 11-13 yaşa
Kalınlık: İnce
Desen: Desenli
Denye: 30 Denye
Parlaklık: Mat
Malzeme: %11 Elastan %89 Naylon

Penti markasının Kız Çocuk Külotlu Çorapları arasında bulunan Penti Çocuk Lolipop Külotlu Çorap 10 Beyaz modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk Çorap ürünüdür. Çünkü Penti markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Penti Çocuk Lolipop Külotlu Çorap 10 Beyaz ürünü Kız Çocuk Külotlu Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Penti Çocuk Lolipop Külotlu Çorap 10 Beyaz için, bedenleri bulunmaktadır.Penti PCDP253G13IY-10 Kız Çocuk Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Penti Çocuk Lolipop Külotlu Çorap 10 Beyaz ürünü faturada "Penti PCDP253G13IY-10" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.