Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk Çorap kategorisi altında Kız Çocuk Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


Penti
Kalınlık: İnce
Desen: Desenli
Denye: 30 Denye
Malzeme: %93 Polyamid %17 Elastan

Penti markasının Kız Çocuk Çorapları arasında bulunan Penti Çocuk Lolipop Soket Çorap 157 modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk Çorap ürünüdür. Çünkü Penti markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Penti Çocuk Lolipop Soket Çorap 157 ürünü Kız Çocuk Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

157 Pembe renk seçeneği\seçenekleri sunan Penti Çocuk Lolipop Soket Çorap 157 için, AST bedenleri bulunmaktadır.Penti PCLP04SE15IY-157 Kız Çocuk Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Penti Çocuk Lolipop Soket Çorap 157 ürünü faturada "Penti PCLP04SE15IY-157" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.