Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Penti markasının Penti Comfort Plus Külotlu Çorap 38 Bronz - (3'lü Paket) Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Penti markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Penti Comfort Plus Külotlu Çorap 38 Bronz - (3'lü Paket) Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Büyük beden bayanlara özel ekstra konfor! Özel ipliği sayesinde külot kısmı bedeninize uygun olarak esner. Bacak arasındaki aşınmayı engelleyen örgüsü ile çok dayanıklıdır. Bel lastiği son derece konforludur ve kıvrılmaz. Yenilikçi burun ve külot örgüsü sağlamdır. Serinlik hissi veren ince külodu panelsizdir.

Kalınlık: İnce
Desen: Düz
Denye: 20 Denye
Malzeme: %17 Elastan %83 Naylon

5, 6, bedenlere sahip Penti Comfort Plus Külotlu Çorap 38 Bronz - (3'lü Paket), 38 Bronz renk seçeneklerine sahip.Penti PCDPX23K13SK-38 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Penti Comfort Plus Külotlu Çorap 38 Bronz - (3'lü Paket) ürünü faturada "Penti PCDPX23K13SK-38" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.