Penti Dekolte Parmaksız Külotlu Çorap 38 Bronz - (3'lü Paket)

Penti Dekolte Parmaksız Külotlu Çorap 38 Bronz - (3'lü Paket)

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Bayan Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Penti markasının Penti Dekolte Parmaksız Külotlu Çorap 38 Bronz - (3'lü Paket) Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Penti markasına ait Bayan Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Penti Dekolte Parmaksız Külotlu Çorap 38 Bronz - (3'lü Paket) Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Açık ayakkabılarınız için özel olarak tasarlandı! Burun kısmı ayak parmaklarını açık bırakacak şekilde, açık ayakkabı ve terliklere özel olarak tasarlanmıştır. Şeffaf külot kısmı sayesinde kısa elbise ve eteklerinizle de giyebilirsiniz.

Kalınlık: Süper İnce
Desen: Düz
Denye: 10 Denye
Parlaklık: Mat
Malzeme: %20 Elastan %80 Naylon

1, 2, 3, 4, bedenlere sahip Penti Dekolte Parmaksız Külotlu Çorap 38 Bronz - (3'lü Paket), 38 Bronz renk seçeneklerine sahip.Penti PCLP199E12IY-38 Bayan Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
44,73 TL   %44
24,95 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
38 Bronz-2
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün