Penti Dekolte Parmaksız Pantolon Çorabı 57 Ten (3'lü Paket)

Penti Dekolte Parmaksız Pantolon Çorabı 57 Ten (3'lü Paket)
Bacakların, ön planda olmasını sağlamak için yakalanan fırsatlardan olan Pantolon Çorabı çeşitleri, her zevke uygun modeller ile sitemizde yer alıyor. Bayan Çorap kategorisinde bulunan çoraplar, yumuşak ve sağlıklı özellikleri ile en çok tercih edilen aksesuarlardan olmaktadır.

Penti Dekolte Parmaksız Pantolon Çorabı 57 Ten (3'lü Paket)
Yaz aylarında açık ayakkabılarla rahatlıkla kullanabileceğiniz, parmak uç kısmı açık, ince, mat ve yumuşak dokulu, lastik kısmı kaymayan pantolon çorabıdır.

Kalınlık: Süper İnce
Desen: Düz
Denye: 10 Denye
Parlaklık: Mat
Malzeme: %12 Elastan %88 Naylon

Penti Dekolte Parmaksız Pantolon Çorabı 57 Ten (3'lü Paket), ince formda tasarlanmış bir kullanım özelliğine sahip olarak, Penti markası ile sizleri zarif görünmeye davet ediyor.

Standart bedenleri mevcut olan Penti Dekolte Parmaksız Pantolon Çorabı 57 Ten (3'lü Paket), 57 TEN renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Penti PCLP19TE12IY-57 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Penti Dekolte Parmaksız Pantolon Çorabı 57 Ten (3'lü Paket) ürünü faturada "Penti PCLP19TE12IY-57" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.