90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Penti İnce File Jartiyer Çorabı 10 Beyaz

Penti İnce File Jartiyer Çorabı 10 Beyaz

Bayanlar özellikle giydikleri tüm giysilerin ve aksesuarların birbirleri ile tam uyumlu olmasına büyük önem göstermektedir. Tercih edilen bir etek için Çoraplarına kadar birçok farklı giysi ile uyumlu olması için bazen dakikalarca vakit kaybedilebilmektedir. Ancak sitemiz üzerinden Çorapları kategorisinde beğeninize sunduğumuz birbirinden farklı tasarım ve renklere sahip dilediğiniz Jartiyer Çorapnı gönül rahatlığı ile en uygun fiyata temin edebilmektesiniz.


Silikon bant kısmı dantel, kaymayan, file jartiyer çorabı, seksi bir görüntüye sahiptir.

Kalınlık: İnce
Desen: Desenli
Parlaklık: Mat
Malzeme: %82 Naylon %18 Elastan

Penti markasına ait bu Penti İnce File Jartiyer Çorabı 10 Beyaz model Jartiyer Çorap da bayanların beğenisini kazanmış ve oldukça fazla rağbet gören bir üründür. Penti markasına ait bu Penti İnce File Jartiyer Çorabı 10 Beyaz model Jartiyer Çorap Çorapları kategorisinde bulabilirsiniz. Penti markası özellikle ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penti İnce File Jartiyer Çorabı 10 Beyaz model Jartiyer Çorapnda da en son kalite ve modayı tercih etmiş, herhangi bir alerjen madde içermeyen sağlıklı Jartiyer Çorapnı beğeninize sunmuştur.

1/2, 2-3 bedenleri bulunan bu Jartiyer Çorap, 10 Beyaz gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Penti PCFBASIH0000-10 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Penti İnce File Jartiyer Çorabı 10 Beyaz ürünü faturada "Penti PCFBASIH0000-10" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
12,20 TL
--Tükendi--