Penti Koton Külotlu Çorap 65 Grafit - (3'lü Paket)

Penti Koton Külotlu Çorap 65 Grafit - (3'lü Paket)

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Bayan Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Penti markasının Penti Koton Külotlu Çorap 65 Grafit - (3'lü Paket) Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Penti markasına ait Bayan Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Penti Koton Külotlu Çorap 65 Grafit - (3'lü Paket) Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Doğal pamuklu yapısıyla bacaklarınızı sıcak tutar. Pamuklu, yumuşak, esnek, teni çok göstermeyen bir yapısı vardır. Soğuk kış günlerinde sağlıklı ve sıcak tutar. Geniş bir renk skalası vardır. Tüylenmemesi için ters çevirilerek elde yıkanmalıdır.

Kalınlık: Kalın
Desen: Düz
Denye: 60 Denye
Parlaklık: Mat
Malzeme: %50 Pamuk %44 Naylon %6 Elastan

1, 2, 3, 4, bedenlere sahip Penti Koton Külotlu Çorap 65 Grafit - (3'lü Paket), 65 Grafit renk seçeneklerine sahip.Penti PCPPA12K09SK-65 Bayan Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
26,60 TL   %6
25,00 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün