90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Penti Mikro 40 Maxi Külotlu Çorap 136 Acık Lacivert - (3'lü Paket)

Penti Mikro 40 Maxi Külotlu Çorap 136 Acık Lacivert - (3'lü Paket)

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Penti markasının Penti Mikro 40 Maxi Külotlu Çorap 136 Acık Lacivert - (3'lü Paket) Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Penti markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Penti Mikro 40 Maxi Külotlu Çorap 136 Acık Lacivert - (3'lü Paket) Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Büyük beden bayanlar için teni az gösteren çorap! Büyük beden bayanların çok rahat edeceği bir çoraptır. Külot kısmında ekstra esnekliği sağlayan parçalar kullanıldığından kalçaya tam oturur. Teni fazla göstermeyen, mat bir görüntüsü vardır. Mikrofiber iplikten yapıldığı için yumuşak ve esnektir.

Kalınlık: Kalın
Desen: Düz
Denye: 40 Denye
Parlaklık: Mat
Malzeme: %92 Naylon %8 Elastan

, bedenlere sahip Penti Mikro 40 Maxi Külotlu Çorap 136 Acık Lacivert - (3'lü Paket), renk seçeneklerine sahip.Penti PCLPA16Q09SK-136 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Penti Mikro 40 Maxi Külotlu Çorap 136 Acık Lacivert - (3'lü Paket) ürünü faturada "Penti PCLPA16Q09SK-136" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-