Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Penti markasının Penti Pentimizer Stop Cellulite Külotlu Çorap 500 Siyah - (3'lü Paket) Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Penti markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Penti Pentimizer Stop Cellulite Külotlu Çorap 500 Siyah - (3'lü Paket) Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Özel dokusu sayesinde kan dolaşımını hızlandırır, 30 gün boyunca günde 6 saat giyildiğinde selülit görünümünde belirli miktarda azalma sağlayan, kalın ve mat bir çoraptır.

Kalınlık: Kalın
Desen: Düz
Denye: 70 Denye
Parlaklık: Mat
Fonksiyon: Anti-Selülit
Malzeme: %9 Elastan %91 Naylon

, bedenlere sahip Penti Pentimizer Stop Cellulite Külotlu Çorap 500 Siyah - (3'lü Paket), renk seçeneklerine sahip.Penti PCLP377K12SK-500 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Penti Pentimizer Stop Cellulite Külotlu Çorap 500 Siyah - (3'lü Paket) ürünü faturada "Penti PCLP377K12SK-500" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.