Penti Premier 6 Külotlu Çorap 21 Vanilya - (3'lü Paket)

Penti Premier 6 Külotlu Çorap 21 Vanilya - (3'lü Paket)

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Bayan Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Penti markasının Penti Premier 6 Külotlu Çorap 21 Vanilya - (3'lü Paket) Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Penti markasına ait Bayan Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Penti Premier 6 Külotlu Çorap 21 Vanilya - (3'lü Paket) Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


İpeksi matlık sayesinde sağlıklı ve güzel bacaklar! Çok ince ve mat olduğu için bacakta yok gibi görünür. Burnu şeffaf olduğu için açık ayakkabılarla giyilebilir. Külot kısmı şeffaf olduğu için mini etek ve elbiselerinizle rahatlıkla giyebilirsiniz.

Kalınlık: Süper İnce
Desen: Düz
Denye: 6
Parlaklık: Mat
Malzeme: %80 Naylon %20 Elastan

, bedenlere sahip Penti Premier 6 Külotlu Çorap 21 Vanilya - (3'lü Paket), renk seçeneklerine sahip.Penti PCLP112K0000-21 Bayan Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-