Penti Premier İnvisible Külotlu Çorap 65 Grafit - (3'lü Paket)

Penti Premier İnvisible Külotlu Çorap 65 Grafit - (3'lü Paket)

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Bayan Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Penti markasının Penti Premier İnvisible Külotlu Çorap 65 Grafit - (3'lü Paket) Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Penti markasına ait Bayan Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Penti Premier İnvisible Külotlu Çorap 65 Grafit - (3'lü Paket) Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Düşük bel pantolon ve etekler için korseli çorap. Düşük bellidir. Korse kısmı toparlayıcıdır. İpek matlığında, ince, pürüzsüz bir görünümü vardır. Burnu şeffaf olduğundan açık ayakkabılarla kullanılabilir. Konfor ve şekillenmeyi bir arada sunar. Çorapta kullanılan özel ipliği sayesinde artık korse giymek işkence olmaktan çıkıyor.

Kalınlık: Süper İnce
Desen: Düz
Denye: 10 Denye
Parlaklık: Mat
Fonksiyon: İnceltici
Malzeme: %75 Naylon %25 Elastan

1, 2, 3, 4, bedenlere sahip Penti Premier İnvisible Külotlu Çorap 65 Grafit - (3'lü Paket), 65 Grafit renk seçeneklerine sahip.Penti PCLP119C09SK-65 Bayan Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
42,20 TL   %18
34,80 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün