Penti Premier Leg Support Külotlu Çorap 500 Siyah - (3'lü Paket)

Penti Premier Leg Support Külotlu Çorap 500 Siyah - (3'lü Paket)

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Bayan Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Penti markasının Penti Premier Leg Support Külotlu Çorap 500 Siyah - (3'lü Paket) Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Penti markasına ait Bayan Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Penti Premier Leg Support Külotlu Çorap 500 Siyah - (3'lü Paket) Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Özel bitki lifli dokusu sayesinde bacaklara masaj yapan, nemlendiren, incelten, canlılık veren, ince, burunlu ve mat bir çoraptır.

Kalınlık: İnce
Desen: Düz
Denye: 20 Denye
Parlaklık: Mat
Fonksiyon: Anti-Selülit
Malzeme: %82 Naylon %18 Elastan

, bedenlere sahip Penti Premier Leg Support Külotlu Çorap 500 Siyah - (3'lü Paket), renk seçeneklerine sahip.Penti PCLP144C11SK-500 Bayan Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-