Penti Stop 15 Külotlu Çorap 86 Vizon - (3'lü Paket)

Penti Stop 15 Külotlu Çorap 86 Vizon - (3'lü Paket)

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Bayan Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Penti markasının Penti Stop 15 Külotlu Çorap 86 Vizon - (3'lü Paket) Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Penti markasına ait Bayan Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Penti Stop 15 Külotlu Çorap 86 Vizon - (3'lü Paket) Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Stop 15 ile dayanıklılık, ipeksi görünümle birleşiyor! Delinse de delikler uzayıp kaçmaz ve çirkin bir görüntüye neden olmaz. Şeffaf burnu ile açık ayakkabılarla da giyilebilir. Şeffaf ve ipek matlığındaki dokusu bacakları naturel ve sağlıklı gösterir.

Kalınlık: İnce
Desen: Düz
Denye: 15 Denye
Parlaklık: Mat
Fonksiyon: Kaçmaya Dayanıklı
Malzeme: %66 Naylon %34 Elastan

1, 2, 3, 4, bedenlere sahip Penti Stop 15 Külotlu Çorap 86 Vizon - (3'lü Paket), 86 Vizon renk seçeneklerine sahip.Penti PCLPK32K13IY-86 Bayan Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
43,35 TL   %19
34,95 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün