90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Penye Mood 7826 Polar Eşofman Takım

Penye Mood 7826 Polar Eşofman Takım

Ağır ve yorucu geçen bir iş gününün ardından insan üzerindeki ağır kıyafetleri çıkarıp, daha rahat ve dinlendirici bir şeyler giymek ve günün yorgunluk ve stresini unutmak ister. Bunun için en iyi tercih Bayan Eşofman Takımdır. Çünkü üretildikleri kumaşların da bir özelliği olarak vücudu dinlendirme ve rahat ettirme özelliği bulunmaktadır. Genellikle Bayan Eşofman Takım pamuk gibi doğal ürünler kullanılarak hazırlandığı gibi, spor amaçlı olarak polyester malzemeden üretilen Bayan Eşofman Takımda bulunmaktadır. Tüm bayan giysilerinde olduğu gibi Bayan Eşofman Takım’ında da bir moda anlayışı bulunmaktadır.


Üst %100 polyester, alt %95 viskoz %5 elastan

Penye Mood 2015-2016 Sonbahar Kış koleksiyon ürünüdür.

Üst kısmı polar, alt kısmı viskozdur.


Penye Mood markasının Penye Mood 7826 Polar Eşofman Takım model ürününde kullanılan malzeme ve renk kalitesi Penye Mood markasının diğer ürünleri ile aynı düzeyde kalitelidir. Ülkemizde bayanlar arasında büyük beğeni yakalayan Penye Mood markasına ait tüm bayan giysilerinde farklı renkler ile uzman stilistlerin tasarımları göz doldurmaktadır. Bayan Eşofman Takım olarak Penye Mood markasının Penye Mood 7826 Polar Eşofman Takım tasarımını en uygun fiyatlı icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Eşofman Takım, renk seçeneklerine sahip.Penye Mood 7826 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Penye Mood 7826 Polar Eşofman Takım ürünü faturada "Penye Mood 7826" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-