Penye Mood 8021 Bayan Elbise

Penye Mood 8021 Bayan Elbise
Penye Mood 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu: Penye Mood 8021 Bayan Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan giysiler bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Genel olarak Bayan Giyim giysilerinde bayanlar Bayan Elbise modellerini tercih etmektedirler. Üretici firmalar Bayan Elbise’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır. Özellikle gündelik kıyafet bile olsa Bayan Elbise modellerinde bayanların beğenisini kazanmak çok zordur.


%94 Viskoz %6 Elastan


Bu sebeple Penye Mood 8021 Bayan Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Penye Mood markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Penye Mood markasına ait Bayan Elbise modelleri arasında Penye Mood 8021 Bayan Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Penye Mood 8021 Bayan Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Elbise, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Penye Mood 8021 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016-2017 Sonbahar Kış Penye Mood Bayan Giyim

80,00 TL
--Tükendi--