Penye Mood 8051 Bayan Eşofman

Penye Mood 8051 Bayan Eşofman
Penye Mood 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu: Penye Mood 8051 Bayan Eşofman

Ağır ve yorucu geçen bir iş gününün ardından insan üzerindeki ağır kıyafetleri çıkarıp, daha rahat ve dinlendirici bir şeyler giymek ve günün yorgunluk ve stresini unutmak ister. Bunun için en iyi tercih Bayan Eşofman Takımdır. Çünkü üretildikleri kumaşların da bir özelliği olarak vücudu dinlendirme ve rahat ettirme özelliği bulunmaktadır. Genellikle Bayan Eşofman Takım pamuk gibi doğal ürünler kullanılarak hazırlandığı gibi, spor amaçlı olarak polyester malzemeden üretilen Bayan Eşofman Takımda bulunmaktadır. Tüm bayan giysilerinde olduğu gibi Bayan Eşofman Takım’ında da bir moda anlayışı bulunmaktadır.


Set: %65 Pamuk/Cotton %35 Polyester


Penye Mood markasının Penye Mood 8051 Bayan Eşofman model ürününde kullanılan malzeme ve renk kalitesi Penye Mood markasının diğer ürünleri ile aynı düzeyde kalitelidir. Ülkemizde bayanlar arasında büyük beğeni yakalayan Penye Mood markasına ait tüm bayan giysilerinde farklı renkler ile uzman stilistlerin tasarımları göz doldurmaktadır. Bayan Eşofman Takım olarak Penye Mood markasının Penye Mood 8051 Bayan Eşofman tasarımını en uygun fiyatlı icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Eşofman Takım, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Penye Mood 8051 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016-2017 Sonbahar Kış Penye Mood Bayan Giyim

158,00 TL
--Tükendi--