Penye Sol Paça Baskılı Boxer 2 li Eros ERS 037

Penye Sol Paça Baskılı Boxer 2 li Eros ERS 037
Eros 2019 Koleksiyon: Penye Sol Paça Baskılı Boxer 2 li Eros ERS 037

Erkekler arasında pamuklu iç çamaşırları doğallığı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sitemizde Erkek Boxer kategorisi altında sunduğumuz Penye Boxerlar doğal pamuk liflerine sahip iplikler ile üretilmiş iç çamaşırları olup, farklı renk ve tasarıma sahiptirler. Biz icgiyimozel.com olarak erkek ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve onlara en kaliteli ürünleri sunuyoruz.Bu bağlamda Eros markasına ait Penye Sol Paça Baskılı Boxer 2 li Eros ERS 037 modeli Penye Boxerı gerek kalitesi, gerekse de doğal malzemesi sebebiyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Eros markası ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penye Boxer alanında da farklı ve kendine özgü tasarımını Penye Sol Paça Baskılı Boxer 2 li Eros ERS 037 model ürününde göstermektedir. Eros markasının Penye Sol Paça Baskılı Boxer 2 li Eros ERS 037 Erkek Boxer ürününü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri bulunan bu Penye Boxer, Siyah, Bordo, Antrasit, Gri Melanj gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Eros ERS 037 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Penye Sol Paça Baskılı Boxer 2 li Eros ERS 037 ürünü faturada "Eros ERS 037" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.