Phevos Çorap F-603 Diz Üstü

Phevos Çorap F-603 Diz Üstü

Bayanlar, bazen çekiciliğin artması, bazen soğuktan ve sıcaktan korunmak için, bazen iş yerinde ciddiyet ve kontrol sergilemek ve bazen de sadece sağlık amaçlı Bayan Çorap tercih ederler. Biz icgiyimozel.com sitesi olarak Bayan Çorap kategorisi altında, bayan ziyaretçilerimizin beğenisine sunduğumuz Tozluk Çorap modellerinde son moda ve kalite ile sağlık ve rahatlığı tercih etmekteyiz. Çünkü biz bayanların ihtiyaç ve beğenisini iyi anlamış bu doğrultuda kalite ve değerlerimizi geliştirmeye çalışan bir firmayız. Tüm Tozluk Çorap ürünlerinde gerek kullanılan malzeme ve gerekse de moda ve tasarımda en kaliteli, dünyaca ünlü markalar tercih edilmektedir.


%90Polyamid,%10 Elasthan. Tozluk


Phevos markasının Tozluk Çorap modelleri arasında ürettiği Phevos Çorap F-603 Diz Üstü ürünü özellikle renk ve tasarımındaki farklılık ile ön plana çıkmaktadır. Tüm Tozluk Çorap modelleri arasında Phevos markasının ürettiği Phevos Çorap F-603 Diz Üstü modeli gerek kullanılan malzemelerin kalitesi, renkleri ve tasarımı ile bayanların beğenisini kazanmış bir Tozluk Çorap’ıdır.

bedenleri bulunan bu Tozluk Çorap, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Phevos 278-000603 Bayan Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
9,10 TL   %29
6,50 TL
--Tükendi--