90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Phevos Diz Üstü Çorap F-321 Mavi

Phevos Diz Üstü Çorap F-321 Mavi

Giyilen kıyafetlerin mükemmel denebilecek seviyede kombineli olabilmesi için özellikle tercih edilen Diz Üstü Çoraplarına ait en kaliteli ve en son modayı yansıtan firmaların ürünleri Çorap kategorisi altın da beğeninize sunulmaktadır. Dünyaca ünlü markaların en şık ve en kaliteli malzemeden üretilen ürünlerini sitemizden en uygun fiyata temin edebilmektesiniz. Bu bakımdan Phevos markası ülkemizde de büyük beğeni kazanmış bir markadır. Bu markanın Phevos Diz Üstü Çorap F-321 Mavi modeli gerek bayan ihtiyaçlarını tam karşılaması ve gerekse de üretilmesinde kullanılan malzemelerden ötürü özellikle tercih edilmektedir.


%90Polyamid,%10 Elasthan.Burun izsiz,dizüstü çorap


Phevos markasının Diz Üstü Çorap kategorisinde ürettiği ve sitemiz üzerinden satışa sunulan Phevos Diz Üstü Çorap F-321 Mavi modeli hem şıklığı hem de zarafeti tam yansıtan güzel bir Diz Üstü Çoraptır.

, bedenlere sahip Phevos Diz Üstü Çorap F-321 Mavi, renk seçeneklerine sahip

Phevos 278-000019 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Phevos Diz Üstü Çorap F-321 Mavi ürünü faturada "Phevos 278-000019" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-