90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Phevos Diz Üstü Çorap F-321 Siyah-fuşya

Phevos Diz Üstü Çorap F-321 Siyah-fuşya

Giyilen kıyafetlerin mükemmel denebilecek seviyede kombineli olabilmesi için özellikle tercih edilen Diz Üstü Çoraplarına ait en kaliteli ve en son modayı yansıtan firmaların ürünleri Çorap kategorisi altın da beğeninize sunulmaktadır. Dünyaca ünlü markaların en şık ve en kaliteli malzemeden üretilen ürünlerini sitemizden en uygun fiyata temin edebilmektesiniz. Bu bakımdan Phevos markası ülkemizde de büyük beğeni kazanmış bir markadır. Bu markanın Phevos Diz Üstü Çorap F-321 Siyah-fuşya modeli gerek bayan ihtiyaçlarını tam karşılaması ve gerekse de üretilmesinde kullanılan malzemelerden ötürü özellikle tercih edilmektedir.


%90 polyamid, %10 elastan.


Phevos markasının Diz Üstü Çorap kategorisinde ürettiği ve sitemiz üzerinden satışa sunulan Phevos Diz Üstü Çorap F-321 Siyah-fuşya modeli hem şıklığı hem de zarafeti tam yansıtan güzel bir Diz Üstü Çoraptır.

, bedenlere sahip Phevos Diz Üstü Çorap F-321 Siyah-fuşya, renk seçeneklerine sahip

Phevos 278-000020 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Phevos Diz Üstü Çorap F-321 Siyah-fuşya ürünü faturada "Phevos 278-000020" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-