90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Phevos Diz Üstü Jartiyer Çorap F-422002 Mor

Phevos Diz Üstü Jartiyer Çorap F-422002 Mor

Bayanlar özellikle giydikleri tüm giysilerin ve aksesuarların birbirleri ile tam uyumlu olmasına büyük önem göstermektedir. Tercih edilen bir etek için Çoraplarına kadar birçok farklı giysi ile uyumlu olması için bazen dakikalarca vakit kaybedilebilmektedir. Ancak sitemiz üzerinden Çorapları kategorisinde beğeninize sunduğumuz birbirinden farklı tasarım ve renklere sahip dilediğiniz Jartiyer Çorapnı gönül rahatlığı ile en uygun fiyata temin edebilmektesiniz.


%90 Polyamid, %10 ElastanBurun izsiz, dizüstü çorap


Phevos markasına ait bu Phevos Diz Üstü Jartiyer Çorap F-422002 Mor model Jartiyer Çorap da bayanların beğenisini kazanmış ve oldukça fazla rağbet gören bir üründür. Phevos markasına ait bu Phevos Diz Üstü Jartiyer Çorap F-422002 Mor model Jartiyer Çorap Çorapları kategorisinde bulabilirsiniz. Phevos markası özellikle ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Phevos Diz Üstü Jartiyer Çorap F-422002 Mor model Jartiyer Çorapnda da en son kalite ve modayı tercih etmiş, herhangi bir alerjen madde içermeyen sağlıklı Jartiyer Çorapnı beğeninize sunmuştur.

bedenleri bulunan bu Jartiyer Çorap, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Phevos 278-000030 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Phevos Diz Üstü Jartiyer Çorap F-422002 Mor ürünü faturada "Phevos 278-000030" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-