90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Pierre Cardin 2430 Dantelli Slip 3 Lü Ekonomik Paket

Pierre Cardin 2430 Dantelli Slip 3 Lü Ekonomik Paket
Pierre Cardin 2017 Koleksiyonu: Pierre Cardin 2430 Dantelli Slip 3 Lü Ekonomik Paket

İç çamaşırlarında en çok dikkat edilen ürün şüphesiz külotlardır. Bayanların beğenme dürtüleri erkekler gibi çalışmamaktadır. Bayanlar zor beğenir ve aşırı seçici olabildikleri gibi, detaylara da özellikle dikkat ederler. Bu yüzden icgiyimozel.com olarak siz bayanların beğenisini kazanacağını umduğumuz Bayan Külot kategorisinin en çok dikkat çeken ürünü olan Bayan Boxer Külot’larını sunuyoruz. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip dünyaca tanınmış yerli ve yabancı markalara ait en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Bayan Boxer Külot’larını icgiyimozel.com sitemizde en uygun fiyata bulabilmektesiniz.


1 Ekru 1 Mercan 1 Siyah


Bayan Boxer Külot modellerinden Pierre Cardin markasına ait Pierre Cardin 2430 Dantelli Slip 3 Lü Ekonomik Paket modeli özellikle üretiminde kullanılan doğal malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Bayanlar için çekiciliğin ve rahatlığın ön planda olduğunu bildiğini, ürünlerinde gösteren Pierre Cardin markası, bünyesinde bulunan Pierre Cardin 2430 Dantelli Slip 3 Lü Ekonomik Paket modeline ait bu üründe de bayanların beğenisini kazanmıştır.

36 (S), 38 (M), 40 (L), 42 (XL), 36, 38, 40, 42 bedenleri mevcut olan Pierre Cardin 2430 Dantelli Slip 3 Lü Ekonomik Paket, Üçlü Karışık Paket, 3 lü Paket renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Pierre Cardin 2430 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 2430 Dantelli Slip 3 Lü Ekonomik Paket ürünü faturada "Pierre Cardin 2430" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Pierre Cardin Bayan Külot

28.5 TL   %16
23,90 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün