Pierre Cardin 2532 Dantelli Slip 3 Lü Ekonomik Paket

Pierre Cardin 2532 Dantelli Slip 3 Lü Ekonomik Paket
Pierre Cardin 2019 Koleksiyon: Pierre Cardin 2532 Dantelli Slip 3 Lü Ekonomik Paket

İç giyim ürünlerinde bayanlar tarafından en çok dikkat edilen ürün Bayan Külotlarıdır. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından Dantelli Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden Pierre Cardin markası bayanların ihtiyaçlarına uygun Dantelli Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.


1 Siyah 1 Kırmızı 1 Ekru


Bu bağlamda Dantelli Külot lar arasında Pierre Cardin markasının Pierre Cardin 2532 Dantelli Slip 3 Lü Ekonomik Paket modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Pierre Cardin markasının Pierre Cardin 2532 Dantelli Slip 3 Lü Ekonomik Paket modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

Üçlü Karışık Paket, 3 lü Paket renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin 2532 Dantelli Slip 3 Lü Ekonomik Paket için, 36 (S), 38 (M), 40 (L), 42 (XL), 36, 38, 40, 42 bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 2532 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 2532 Dantelli Slip 3 Lü Ekonomik Paket ürünü faturada "Pierre Cardin 2532" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.