90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Pierre Cardin 2li V Yaka Erkek Fanila

Pierre Cardin 2li V Yaka Erkek Fanila

Erkekler hem rahat hareket edebilmeyi hem de fazla hareket ile biriken vücut sıcaklığından dolayı ortaya çıkan terin bazı hastalıklara davetiye çıkarmasını engellemek isterler. Bu yüzden erkekler Erkek Atletlerinde özellikle ter emiciliği ve ter iletim gücü yüksek ürünler tercih ederler. Özellikle Erkek Atlet kategorisi altında erkeklerin en çok kullandığı ürün V Yaka T-Shirtdır. Pamuk gibi doğal lifler bulunduran ipliklerle örüldüğünden sağlıklıdır. Ayrıca kullanıcıya rahat hareket imkânı sağlamaktadır.


%100 Pamuk

Pamuk kumaşın rahatlığı ve sağlıklı oluşu ile ürün vücuda uyumluluğundan dolayı günlük hayatta içiniz çok rahat edecek.2'li ekonomik paket.


Erkek Atletlerinde marka olmuş ve büyük beğeni yakalamış olan Pierre Cardin markasına ait Pierre Cardin 2li V Yaka Erkek Fanila ürünü de sitemiz üzerinden beğeninize sunulmaktadır. Pierre Cardin 2li V Yaka Erkek Fanila V Yaka T-Shirtsı bu markanın en kaliteli ürünleri arasındadır. Üstelik V Yaka T-Shirt kategorisi altında sunduğumuz diğer kaliteli ürünler gibi erkekler arasında popülerdir. Hem sağlam, hem de dayanıklı olduğundan rahat hareket imkânı sağlamaktadır. Pierre Cardin markasına ait Pierre Cardin 2li V Yaka Erkek Fanila V Yaka T-Shirtsını icgiyimozel.com ayrıcalığıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S bedenleri mevcut olan Pierre Cardin 2li V Yaka Erkek Fanila, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Pierre Cardin 266-000223 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 2li V Yaka Erkek Fanila ürünü faturada "Pierre Cardin 266-000223" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
41,90 TL
--Tükendi--