Pierre Cardin 300 Erkek Stretch Atlet

Pierre Cardin 300 Erkek Stretch Atlet
Pierre Cardin 2019 Koleksiyon: Pierre Cardin 300 Erkek Stretch Atlet
Atletler sizi yazın ferah ve serin, kışın ise sıcacık tutma özelliğine sahiptir. En güzel klaisk atlet modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Pierre Cardin 300 Erkek Stretch Atlet

Klasik atlet modelleri rahat ve şık tasarımları ile erkeklerin oldukça rahat etmesini sağlamaktadır. Pierre Cardin iç giyim klasik atlet, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Pierre Cardin 300 Erkek Stretch Atlet modeli, erkekler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Pierre Cardin iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedeni\bedenleri mevcut olan Pierre Cardin 300 Erkek Stretch Atlet, Beyaz, Siyah rengine\renklerine sahip.

Pierre Cardin 300 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 300 Erkek Stretch Atlet ürünü faturada "Pierre Cardin 300" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.