Pierre Cardin 2019-2020 Sonbahar Kış Koleksiyon: Pierre Cardin 4000 Eşofman Takım

Ağır ve yorucu geçen bir iş gününün ardından insan üzerindeki ağır kıyafetleri çıkarıp, daha rahat ve dinlendirici bir şeyler giymek ve günün yorgunluk ve stresini unutmak ister. Bunun için en iyi tercih Bayan Eşofman Takımdır. Çünkü üretildikleri kumaşların da bir özelliği olarak vücudu dinlendirme ve rahat ettirme özelliği bulunmaktadır. Genellikle Bayan Eşofman Takım pamuk gibi doğal ürünler kullanılarak hazırlandığı gibi, spor amaçlı olarak polyester malzemeden üretilen Bayan Eşofman Takımda bulunmaktadır. Tüm bayan giysilerinde olduğu gibi Bayan Eşofman Takım’ında da bir moda anlayışı bulunmaktadır.


% 77 Pamuk - % 17 Polyester - % 6 Likra


Pierre Cardin markasının Pierre Cardin 4000 Eşofman Takım model ürününde kullanılan malzeme ve renk kalitesi Pierre Cardin markasının diğer ürünleri ile aynı düzeyde kalitelidir. Ülkemizde bayanlar arasında büyük beğeni yakalayan Pierre Cardin markasına ait tüm bayan giysilerinde farklı renkler ile uzman stilistlerin tasarımları göz doldurmaktadır. Bayan Eşofman Takım olarak Pierre Cardin markasının Pierre Cardin 4000 Eşofman Takım tasarımını en uygun fiyatlı icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

M-38, XL-42, S-36, L-40 bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Eşofman Takım, Pudra, Açık Lacivert, Kiraz renk seçeneklerine sahip.Pierre Cardin 4000 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 4000 Eşofman Takım ürünü faturada "Pierre Cardin 4000" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.