90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Pierre Cardin 4295 Grace Büstiyer Takım

Pierre Cardin 4295 Grace Büstiyer Takım
Pierre Cardin 2017 Koleksiyon: Pierre Cardin 4295 Grace Büstiyer Takım

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Pierre Cardin markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Pierre Cardin markasının Pierre Cardin 4295 Grace Büstiyer Takım ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Pierre Cardin 4295 Grace Büstiyer Takım modeli olsun gerekse de Pierre Cardin markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75 B, 85 B, 90 B, bedenlere sahip Pierre Cardin 4295 Grace Büstiyer Takım, Siyah renk seçeneklerine sahip.Pierre Cardin 4295 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 4295 Grace Büstiyer Takım ürünü faturada "Pierre Cardin 4295" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Pierre Cardin Büstiyer & Jartiyer

154.94 TL   %13
135.50 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Tatil sebebiyle siparişlerinize ait kargo işlemleri 27 Ağustos 2018 Pazartesi günü başlayacaktır.