Pierre Cardin 4309 Saten Dantel Gecelik Sabahlık Takım

Pierre Cardin 4309 Saten Dantel Gecelik Sabahlık Takım
Pierre Cardin 2019 Koleksiyon: Pierre Cardin 4309 Saten Dantel Gecelik Sabahlık Takım

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Saten Takımlar dir. Çünkü bu Saten Takımlar günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Saten Takımlar en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.Saten Takımlar arasında Pierre Cardin markasının ürettiği Pierre Cardin 4309 Saten Dantel Gecelik Sabahlık Takım modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Pierre Cardin markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Siyah, Ekru, Kırmızı, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin 4309 Saten Dantel Gecelik Sabahlık Takım için, S (36), M (38), L (40) bedenleri bulunmaktadır.

Pierre Cardin 4309 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 4309 Saten Dantel Gecelik Sabahlık Takım ürünü faturada "Pierre Cardin 4309" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.