Pierre Cardin 2019 Koleksiyon: Pierre Cardin 4502 Beryl Dolu Regular Sütyen Takımı Vişne

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Pierre Cardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Pierre Cardin 4502 Beryl Dolu Regular Sütyen Takımı Vişne modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Pierre Cardin markasının Pierre Cardin 4502 Beryl Dolu Regular Sütyen Takımı Vişne modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Vişne renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin 4502 Beryl Dolu Regular Sütyen Takımı Vişne için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 4502_VİŞNE Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 4502 Beryl Dolu Regular Sütyen Takımı Vişne ürünü faturada "Pierre Cardin 4502_VİŞNE" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.