Pierre Cardin 2019 Koleksiyon: Pierre Cardin 4505 Joanna Boş Kap Büstüyer Takımı Ekru

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Pierre Cardin markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Pierre Cardin markasının Pierre Cardin 4505 Joanna Boş Kap Büstüyer Takımı Ekru ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Pierre Cardin 4505 Joanna Boş Kap Büstüyer Takımı Ekru modeli olsun gerekse de Pierre Cardin markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75B, 80B, bedenlere sahip Pierre Cardin 4505 Joanna Boş Kap Büstüyer Takımı Ekru, Ekru renk seçeneklerine sahip.Pierre Cardin 4505_EKRU Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 4505 Joanna Boş Kap Büstüyer Takımı Ekru ürünü faturada "Pierre Cardin 4505_EKRU" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.