Pierre Cardin 4512 Angelic Boş Cup Taşlı Balkonet Sütyen Takım

Pierre Cardin 4512 Angelic Boş Cup Taşlı Balkonet Sütyen Takım

2019 Pierre Cardin Sütyen Takımları

99.39 TL   %9
90.29 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Pierre Cardin 2019 Koleksiyon: Pierre Cardin 4512 Angelic Boş Cup Taşlı Balkonet Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Pierre Cardin markasının bu Pierre Cardin 4512 Angelic Boş Cup Taşlı Balkonet Sütyen Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Pierre Cardin markasının Pierre Cardin 4512 Angelic Boş Cup Taşlı Balkonet Sütyen Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah, Ekru, Bordo, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin 4512 Angelic Boş Cup Taşlı Balkonet Sütyen Takım için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 4512 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 4512 Angelic Boş Cup Taşlı Balkonet Sütyen Takım ürünü faturada "Pierre Cardin 4512" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.