Pierre Cardin 2019 Koleksiyon: Pierre Cardin 4655 Kadın Balenli Straplez Desteksiz Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Pierre Cardin markasının bu Pierre Cardin 4655 Kadın Balenli Straplez Desteksiz Sütyen Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Pierre Cardin markasının Pierre Cardin 4655 Kadın Balenli Straplez Desteksiz Sütyen Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

G.mavisi renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin 4655 Kadın Balenli Straplez Desteksiz Sütyen Takım için, 75B, 75C, 80B, 80C, 85B, 85C, 90B bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 4655_G.MAVİSİ Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 4655 Kadın Balenli Straplez Desteksiz Sütyen Takım ürünü faturada "Pierre Cardin 4655_G.MAVİSİ" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.