90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Pierre Cardin 6 Lı Set Gecelik Sabahlık Takım

Pierre Cardin 6 Lı Set Gecelik Sabahlık Takım

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Çeyiz Altılı Takım & Setleri dir. Çünkü bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.


%100 Polyester

Şortlu takım, pijama takım ve gecelik, sabahlık olmak üzere 6 parçadan oluşan bir settir.

Not : Saba hlığa kuşak dahildir.


Çeyiz Altılı Takım & Setleri arasında Pierre Cardin markasının ürettiği Pierre Cardin 6 Lı Set Gecelik Sabahlık Takım modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Pierre Cardin markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Siyah, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin 6 Lı Set Gecelik Sabahlık Takım için, S, M, L bedenleri bulunmaktadır.

Pierre Cardin 268-016500 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 6 Lı Set Gecelik Sabahlık Takım ürünü faturada "Pierre Cardin 268-016500" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
338,00 TL
--Tükendi--