Pierre Cardin 6li Gecelik Sabahlık Takım - 6810

Pierre Cardin 6li Gecelik Sabahlık Takım - 6810

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Çeyiz Altılı Takım & Setleri dir. Çünkü bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.


%100 Polyester

Sabahlık, gecelik ve şortlu takım olmak üzere 6 parçadan oluşan bu ürün kaliteyi her zaman yaşamak isteyenl erin tercihi olacaktır.


Çeyiz Altılı Takım & Setleri arasında Pierre Cardin markasının ürettiği Pierre Cardin 6li Gecelik Sabahlık Takım - 6810 modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Pierre Cardin markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Ekru, Bej renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin 6li Gecelik Sabahlık Takım - 6810 için, XL bedenleri bulunmaktadır.

Pierre Cardin 6810 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.
430,00 TL
--Tükendi--
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!