Pierre Cardin Carly Boş Cup Dantelli Kolevli Sütyen Takım 4501

Pierre Cardin Carly Boş Cup Dantelli Kolevli Sütyen Takım 4501
Pierre Cardin 2017 Koleksiyon: Pierre Cardin Carly Boş Cup Dantelli Kolevli Sütyen Takım 4501

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Pierre Cardin markasının bu Pierre Cardin Carly Boş Cup Dantelli Kolevli Sütyen Takım 4501 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Pierre Cardin markasının Pierre Cardin Carly Boş Cup Dantelli Kolevli Sütyen Takım 4501 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah, Ekru, Vişne renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin Carly Boş Cup Dantelli Kolevli Sütyen Takım 4501 için, 75, 80, 85 bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 4501 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Carly Boş Cup Dantelli Kolevli Sütyen Takım 4501 ürünü faturada "Pierre Cardin 4501" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.